Jak alga Chlorella i Spirulina pomoże Ci oczyścić organizm z toksyn i wspomóc odchudzanie?

Czym jest organiczna alga Chlorella w tabletkach?

Chlorella to organiczna, bogata w składniki odżywcze, niebiesko-zielona alga rosnąca w subtropikalnych i tropikalnych wodach.

Chlorellę uprawia się w filtrowanej, naturalnej wodzie, gdzie poddawana jest surowym kontrolom, na przykład na zawartość zielonego pigmentu w chlorofilu.

Chlorella zawiera całe mnóstwo kluczowych dla człowieka witamin i minerałów, takich jak żelazo, jod czy witamina D. Niezwykle bogata we właściwości Chlorella jest chroniona przez twardą ścianę komórkową.

To właśnie ta ściana jest uszkadzana za pomocą technologii jet spray, która gwarantuje lepszą przyswajalność podczas spożycia, przy jednoczesnym zachowaniu  integralności komórki i jej nienaruszonych właściwościach odżywczych.

Chlorella w postaci proszku.

Alga jest poddawana mechanicznemu procesowi rozdrabniania, dzięki któremu powstaje proszek, wtłoczony następnie do tabletek zawierających 500mg Chlorelli.

Tabletki z Chlorelli są dobrowolnie poddawane kontroli, aby mieć pewność że spełniają wysokie standardy ustanowione przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych i Wyrobów Medycznych oraz że spełniają wszystkie wymogi prawne dla suplementów diety.

Żadne związki chemiczne jak stearynian magnezu, które mogłyby mieć wpływ na smak, nie są dodawane. Na mocy decyzji Soil Association (brytyjska organizacja wydająca certyfikaty BIO) organiczna Chlorella w tabletkach jest certyfikowanym produktem organicznym, występującym pod kodem GB-ORG-05.

Jakie są korzyści?

Witamina D przyczynia się do utrzymania zdrowych kości, prawidłowej pracy mięśni i systemu odpornościowego. Witamina B12 i żelazo pomagają zredukować zmęczenie i osłabienie.

Żelazo odgrywa ważną rolę w tworzeniu czerwonych krwinek, odpowiada też za transport tlenu w naszym ciele.

Zarówno jod, jak i żelazo przyczyniają się do utrzymania prawidłowych funkcji poznawczych, a witamina B12 jest niezbędna do prawidłowej pracy mózgu.

Można ją dodać do dań, deserów oraz szejków.

Proszę mieć na uwadze, że etykieta produktu z chlorellą standardowo występuje w języku angielskim, ale w zależności od potrzeb, może pojawić się również w języku francuskim, włoskim, niemieckim, hiszpańskim, duńskim, szwedzkim i fińskim.

INFOGRAFIKA:

Infografika opisująca efekty, opinie oraz główne właściwości chlorelli.

 

więcej informacji o chlorelli oraz opinni:

8 thoughts on “Jak alga Chlorella i Spirulina pomoże Ci oczyścić organizm z toksyn i wspomóc odchudzanie?

 1. MMOonik says:

  Zdecydowanie chlorella nadaje się do oczyszczania organizmu, mnóstwo osób, zachwalało jej skuteczność. Nie trzeba korzystać z trujących środków dostępnych w aptekach, by pozbyć się szkodliwych substancji zalegających w ciele.

 2. Ewelina says:

  Początkowo nie czułam żadnych efektów. Pomiesiącu czułam się już lepiej. Fajnie ze to naturalny produkt. Ogólnie to polecam spróbować. BARDZO!

 3. AniaSmolinska says:

  Postanowiłam spróbować chlorelli po kuracji z jęczmieniem zielonym, który najwyraźniej po pewnym czasie przestał działać. Byłam lekko załamana :(. Jak na razie czuje, że mój organizm znów odpowiednio pracuje i się oczyszcza :). Jestem zadowolona, mam nadzieje, że efekt pozostanie ze mną na dłużej. Co można dodać, żeby efekt był lepszy ?

 4. LejdiSS says:

  Skusiłam się na chlorellę, po namowach koleżanki Ewy. polecam!
  Od zawsze miałam problemy z wypróżnianiem a ona świetnie oczyszcza organizm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *